Zabawa z naszym psem

Oto podstrona: 0


Baw się razem. Jeśli nie możesz bezpośrednio bawić się zwierzakiem, dowiedz się, jak zwierzak gra i staraj się, aby to robił - czy to z tobą, czy tylko z Twoją obecnością. To może być łatwiejsze do czynienia z kotem lub psem, ponieważ obaj grają w sposób bardziej znany ludziom: rzucanie kulą wokół, ściganie się (grający tag), bieganie i skakanie. Niektóre węże wspinają się po wspinaczce. Jeśli chcesz poczuć więź z ulubionym wężem, a czujesz się bezpiecznie, wypuszczając go ze swojej obudowy, rozważysz zdobycie dużego stanowiska wspinaczkowego i pozwolisz, aby to zrobiłeś podczas pracy. W ten sposób można czuć się tak, jakbyś był razem aktywny. Jeśli robisz to regularnie, może zacząć odczuwać rutynę.

Można kupić siłownię dla ptaków. Umieść ptaka na swojej siłowni na podłodze lub stole w pokoju z Tobą podczas pracy, czytania, ćwiczeń lub oglądania telewizji i pozwolić ptakowi grać.

Wspólnie przygody. Weź psa na wycieczkę gdzieś nigdy nie było; idź na spacer z iguana lub wężem na ramieniu lub ramieniu (jeśli jest społeczny); weź ze sobą nową zabawkę i baw się swoim kotem. Zwierzęta też się nudzą; wprowadzając zabawne rzeczy do swojego życia, a potem uczynią je szczęśliwymi. Po prostu bądźcie inteligentni na temat tego, co wprowadzasz: większość koców nie chętnie odwiedza park psów.